דברים שהשכמתי לעשות

כמה קטנות הן הנשים הקטנות האלה? סקירה בסלונה על האם-אמא של ספרי הבנות ועל הגדרת יחסים ונשית.

ברכת יום הולדת שנה לבתי כפי שהתפרסמה במאגזין ההורס בסטייליוסטו – 9instyle. אם בא לכם על מנת הדביקי היומית (לא באמת) אתם מוזמנים ללחוץ.

למה אנחנו מתים לבד ומה כל זה קשור לחברות ביטוח? סקירה שלי על השרייבר האחרון בסלונה. אם בא לכם רגע של עצב – זה עבורכם. ההקלקה על אחריותכם בלבד.

שישה שירים שלי במטעם. לחובבי שירה כבדים בלבד.

יצירה שלי ושל מיכל ויינס המוכשרת שהוצגה בתערוכה של מארב (הדגל החברתי מתנופף בעוז!). אחסוך לכם את הגלישה. תהנו:

37

בכל זאת רוצים להתרשם משאר היצירות שכיכבו שם? בבקשה.

את אמא? חושבת להיות אמא? את צריכה להכיר את הבית הזה שאני גאה להיות חלק מהצוות שלו – חיבוק פנדה-בית לאמהות, תינוקות ואמהות שבדרך ממש במרכז תל אביב שבו אפשר לשבת לשתות קפה, לאכול ארוחה חמה ולקבל יעוץ מנשות מקצוע. כן, זה אדיר, אני יודעת!

בא לך לקנות דברים יפים ומיוחדים ולשמוע הרצאות ממש מעניינות? יריד מאמא מרקט שאני גאה להיות חלק מהצוות שלו מתקיים פעם בכמה חודשים. אנחנו יריד נודד אז כדאי לעקוב אחרי העמוד של מאמא מרקט בפייסבוק.

אוהבת לאכול ואין לך זמן לחפש המלצות וחשוב מזה – דיס המלצות? הצטרפי לקבוצה שהקמתי יחד עם חן רוזן – מסעדות ואוכל טוב מילה של פודי

לסוכנות הדיגיטל שלי

מוזמנת לדבר איתי גם בלינדאין

על הדרך עשיתי עוד כמה דברים שלצערי לא קיימים יותר כי הייתי ירוקה ותמימה כמו "נשמע בתל אביב" שהפך ל"גונב לאזני" ומגאזין התרבות החתרני לתקופתו ההו-כה מוקדמת "אוקאפי". נעצור לדקת גלילה לכבוד החברים זצ"ל.